Лукашенко: Євразійський союз може бути створений в 2013 році

21.11.2011, 10:06
Лукашенко: Євразійський союз може бути створений в 2013 році - Фото
Фото: president.gov.ua

Євразійський союз може бути сформований до кінця 2013 року, вважає президент Білорусі Олександр Лукашенко

Президент Республіки Білорусь Олександр Лукашенко вважає, що Євразійський союз може бути сформований вже до кінця 2013 року.

"Адже ми основу (ЄЕП, - ред.) створили за півтора року. Ну, давайте завершимо до кінця 2013 року. І, ви знаєте, Дмитро Медведєв і Нурсултан Назарбаєв кажуть: ми цілком це можемо зробити. Так що, можливо, ми наблизимо термін формування Євразійського союзу", - заявив Лукашенко в інтерв'ю, передає Інтерфакс-Україна.

За словами білоруського президента, під час робочого обіду 18 листопада з президентами Росії та Казахстану в Москві обговорювалася можливість більш швидкого переходу від Єдиного економічного простору до Євразійського союзу, а не до 2015 року.

"Цінність сьогоднішнього дня у тому, що ми почали рух. Інерція цього руху нам не дасть розвернутися в інший бік. Головне, що ми рухаємося до більшої уніфікації, більшої єдності", - додав Лукашенко.

При цьому він заявив, що Євразійський союз буде саме союзом держав. "Як це мислиться сьогодні, це буде союз держав. Союз суверенних держав з наднаціональними органами. Ми тільки на створену нами комісію передамо близько 175 функцій", - сказав президент РБ.

Як повідомлялося, 18 листопада президенти Росії, Білорусі та Казахстану підписали в Кремлі пакет документів про створення Єдиного економічного простору.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

"Я бы не выжила в ту зиму." Что снится в кошмарах психологам