RU

Лукашенко: Євразійський союз може бути створений в 2013 році

21.11.2011, 10:06
Лукашенко: Євразійський союз може бути створений в 2013 році - Фото
Фото: president.gov.ua
Президент Республіки Білорусь Олександр Лукашенко вважає, що Євразійський союз може бути сформований вже до кінця 2013 року.

"Адже ми основу (ЄЕП, - ред.) створили за півтора року. Ну, давайте завершимо до кінця 2013 року. І, ви знаєте, Дмитро Медведєв і Нурсултан Назарбаєв кажуть: ми цілком це можемо зробити. Так що, можливо, ми наблизимо термін формування Євразійського союзу", - заявив Лукашенко в інтерв'ю, передає Інтерфакс-Україна.

За словами білоруського президента, під час робочого обіду 18 листопада з президентами Росії та Казахстану в Москві обговорювалася можливість більш швидкого переходу від Єдиного економічного простору до Євразійського союзу, а не до 2015 року.

"Цінність сьогоднішнього дня у тому, що ми почали рух. Інерція цього руху нам не дасть розвернутися в інший бік. Головне, що ми рухаємося до більшої уніфікації, більшої єдності", - додав Лукашенко.

При цьому він заявив, що Євразійський союз буде саме союзом держав. "Як це мислиться сьогодні, це буде союз держав. Союз суверенних держав з наднаціональними органами. Ми тільки на створену нами комісію передамо близько 175 функцій", - сказав президент РБ.

Як повідомлялося, 18 листопада президенти Росії, Білорусі та Казахстану підписали в Кремлі пакет документів про створення Єдиного економічного простору.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини