RU

Лукашенко: У Білорусі готові прийняти українців

11.04.2014, 17:45
Лукашенко: У Білорусі готові прийняти українців - Фото
Олександр Лукашенко
У Білорусі готові прийняти українців, якщо доведеться, але краще, щоб в Україні було тихо і спокійно. Про це заявив сьогодні президент Білорусі Олександр Лукашенко.

"Він (український народ, - ред.) проситься до нас. Тому треба думати. Нікуди не дінешся, доведеться когось з братів наших і сестер забирати. Будемо дивитися. Заберемо  якщо доведеться, - сказав Лукашенко. - Але краще, щоб там було тихо і спокійно, щоб ці добрі люди жили там спокійно. І нам було б краще, і їм добре".

"Щоб ми не відправляли своїх синів і чоловіків кудись, ми повинні спокійно і тихо трудитися, працювати, заробляти для себе. Спокій все йде від вас, не від мене", - сказав президент. "Якщо наша основа буде міцною, не так, як у наших сусідів, які поруч, коли про народ забули, кинули, кинули, обібрали кожного як липку, зараз ще збільшили ціни, пенсіонери вже жити не зможуть, не знаю, як будуть там крутитися..." - зазначив Олександр Лукашенко.

Джерело: БЕЛТА

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини