RU

Лукашенко про МС: Ми хочемо, щоб Україна була нашою

18.06.2013, 15:29
Лукашенко про МС: Ми хочемо, щоб Україна була нашою - Фото
Олександр Лукашенко (фото - president.gov.ua)
Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що хоче бачити Україну в Євразійському економічному союзі. Про це він сказав сьогодні в Києві на зустрічі з президентом України Віктором Януковичем.

"Це спільна позиція і Росії, і Казахстану - ми дуже хотіли б бачити Україну в Єдиному економічному просторі і Євразійському союзі", - сказав Лукашенко, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Президент Білорусі сказав, що Україна для цього має пройти певний шлях. "Віктор Федорович запропонував, щоб Україна була спостерігачем у майбутньому союзі, ми і сьогодні нічого не приховуємо від України. Останнє засідання в Астані було присвячено цьому. Україна для нас не чужа" - сказав Лукашенко.

Що стосується переговорів України з Європейський Союзом, Лукашенко порадив ЗМІ не нагнітати обстановку. "Україна сьогодні веде переговори з ЄС і в цьому немає нічого надзвичайного. Сьогодні Росія веде переговори з Євросоюзом про нову угоду, Казахстан веде такі переговори, веде Україна. І ми тут теж особливо не напружуємося. Ми тільки хотіли б, щоб Україна не підписала з іншими організаціями такий договір, який би закрив їй шлях руху в напрямку єдиного економічного простору. Ось це нас найбільше хвилює", - додав він.

Лукашенко визнав, що Україна будує свою політику виходячи з внутрішніх інтересів. "Але ми хотіли б, щоб Україна була нашою, ближче до нас. Ось і вся правда, про яку всі говорять. Все набагато простіше й прозаїчніше", - сказав Лукашенко.

Досьє на Олександра Лукашенка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини