RU

Лукашенко побоюється, що з РФ з'явилася негативна динаміка

14.08.2017, 12:04
Лукашенко побоюється, що з РФ з'явилася негативна динаміка - Фото
Олександр Лукашенко (фото - EPA)
У відносинах Білорусі з Російською Федерацією в даний час спостерігається негативна динаміка. Про це в ефірі одного з російських пропагандистських телеканалів заявив президент Білорусі Олександр Лукашенко. За його словами, обидві сторони "багато втратили на багатьох напрямках".

"У нас є велика перед суспільством заборгованість за договором про Союзну державу. Ми багато втратили на багатьох напрямках. Але найстрашніше полягає в тому, що з деяких питань ми допускаємо відкат", - cказал Лукашенко.

Президент Білорусі розчарований тим, що РФ посилила прикордонний контроль.

"Ми пишалися тим, що у нас рівні права для росіян і білорусів. Сьогодні вже починаємо дуріти на кордоні, прикордонників росіяни вивели на кордон, митники починають вести себе незрозуміло як, блокують товари. Люди з третіх країн лише через міжнародні пункти пропуску - тобто недовіру вже є до нас. В цьому серйозна небезпека, ми починаємо відкочуватися", - сказав він.

20 квітня Лукашенко розкритикував російські телеканали.

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у Twitter, Facebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини