Лукашенко підтримав єдність України і похвалив Турчинова

Білорусь вкрай зацікавлена в стабільній, процвітаючій, єдиній Україні і готова всіляко цьому сприяти. Про це заявив сьогодні президент Білорусі Олександр Лукашенко, звертаючись з посланням до білоруського народу і Національних зборів.
"Ми будемо співпрацювати з нашою Україною, як би не було важко", - зазначив Лукашенко. Президент Білорусі також сказав: "Ми дуже переживаємо за те, що відбувається в Україні. Я це роблю, повірте, щиро і може бути не як президент, а більше навіть як людина". Він нагадав про свою недавню зустріч з в.о. президента України Олександром Турчиновим: "Він тільки позитивні емоції у мене викликає, тому що я з ним знайомий не перший рік. За часів Ющенка вони приїжджали. Нормальне враження, дуже чесна і порядна людина, релігійна, написав десятки книг, захистив докторську дисертацію не за гроші. Так, він надмірно націоналістічний. Більше, ніж я і навіть ви разом узяті, ну так люди ж різні. Він проукраїнський абсолютно. Часом десь різко може висловлюватися, але це не абсолютне зло для Росії, для нас", - розповів Лукашенко.
При цьому президент Білорусі вважає, що якщо ситуація в Україні перейде в силову фазу і сторони почнуть застосовувати зброю, то погасити цей конфлікт буде надзвичайно важко. "Головне, що сьогодні відбувається в Україні, - там народ очманів, його одурманили політики, народ не бачить виходу. Одні кричать про асоціацію, інші - про федералізацію, треті - ще про щось, - зазначив президент. - Народ же не розуміє, що таке асоціація, федералізація, його звуть на барикади провокатори, різна погань з усіх боків. Треба зупинитися, треба людям сказати, що це таке. Треба дати можливість людям подумати і зробити усвідомлений вибір. А для цього якраз потрібні нормальні лідери, які не загрузли в корупції, які не відбудували на цій українській бідноті свої особняки і нажили своє багатство", - наголосив Лукашенко.
Олександр Лукашенко констатував, що навколо подій в Україні йде інформаційна війна. "А суть в одному: народу важко, народу погано. І ви знаєте, я думаю, що цим не закінчиться. Мені здається, що там черговим майданом навіть не обійтися, якщо там не заспокоїти ситуацію", - сказав він.
Нагадаємо, при голосуванні на Генеральній асамблеї ООН резолюції про невизнання кримського референдуму і підтримку територіальної цілісності України, Білорусь опинилася в числі країн, які проголосували проти такого рішення. Проти цієї резолюції проголосували тільки 11 країн: Росія та її "партнери" Вірменія, Білорусь, Болівія, Куба, КНДР, Нікарагуа, Судан, Сирія, Зімбабве, Венесуела.
Джерело: БЕЛТА
Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Комментарі