RU

Лукашенко запевняє, що не давав команди вбивати своїх критиків

24.12.2019, 17:55
Лукашенко запевняє, що не давав команди вбивати своїх критиків - Фото
Фото: EPA

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що не причетний до вбивств своїх політичних опонентів і критиків в кінці 1990-х років і доручив Слідчому комітету Білорусі "розібратися" з відповідною публікацією DW. Про це він сказав в інтерв'ю  Ехо Москви.

"У Білорусі, якщо я не дам команду, ніхто не буде здійснювати ці злочини. Я ніколи в житті не давав і давати не буду такої команди. Відповідь проста. Навіщо це мені треба було. Навіщо ?! Що змінилося, щоб сьогодні бракувало в Білорусі дві або три людини", - сказав Лукашенко.

За словами Лукашенка, у нього не було необхідності позбавлятися від своїх конкурентів, тому що його конкурентами він їх нібито не вважав.

"Я не даю таких команд, тому що це мені не потрібно було тоді й навіть тепер. Тому що вбивають же своїх затятих шалених або небезпечних супротивників. Я політик, значить... Якими вони політиками були? Якими?", - сказав президент Білорусі.

Він назвав матеріал Deutsche Welle про вбивства політичних супротивників в Білорусі провокацією й доручив Слідчому комітету "розібратися" з публікацією DW.

Раніше екс-офіцер спецзагону швидкого реагування МВС Білорусі Юрій Гаравський розповів в інтерв'ю Deutsche Welle, що щонайменше в 1999-2003 роках в країні нібито існувала практика позасудових убивств місцевих опозиційних політиків і критиків влади.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини