RU

Лукашенко: Януковичу вистачає вошивості, а Баррозу - цап

26.04.2011, 18:00
Лукашенко: Януковичу вистачає вошивості, а Баррозу - цап - Фото
d5d747271cf868cfea1676419b9e4b2c.jpg

Лукашенко: Януковичу вистачає вошивості, а Баррозу - цап

Президент Білорусі Олександр Лукашенко (на фото) порадив звернутися до Президента України Віктора Януковича за відповіддю, чому білоруський лідер сьогодні не бере участі на заходах у Києві, присвячених річниці чорнобильської трагедії. Про це повідомляє БЕЛТА.

"Ви задайте це питання Януковичу - чому білоруський Президент не присутній на їхніх заходах, - сказав О. Лукашенко. - Це ви у них спитаєте. На жаль, вошивості вистачає у нинішнього керівництва України".

Білоруський лідер наголосив: "Напрошуватися я ні до кого не збираюся. І бути якимось підпевалою я також не збираюся в жодного президента".

О.Лукашенко також прокоментував висловлювання глави Єврокомісії Жозе Мануеля Барозу щодо того, що якщо О.Лукашенко приїде на міжнародну конференцію з чорнобильських питань у Київ, то він туди не поїде. "Що стосується таких цапів, як Барозу, ну, був якийсь Барозу в Португалії, вигнали його і влаштували в Єврокомісії. Я мало дивлюся на те, що там де хто ляпнув з європейських чиновників", - сказав О.Лукашенко.

Президент Білорусі наголосив, що за традицією у річницю чорнобильської аварії він відвідує найбільш потерпілі регіони. "Для мене це святі дні. Цими днями я завжди буваю тут, як обіцяв це людям. Так, може бути зручно віночок покласти і поїхати, а мені треба працювати, бачити своїми очима, що ще треба тут зробити. Якщо сюди перестану їздити, люди розгубляться", - сказав О.Лукашенко.

Олександр Лукашенко: біографія та добірка новин>>>
Віктор Янукович: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини