RU

Лукашенко назвав Україну форпостом політичних провокацій

16.09.2020, 17:56
Лукашенко назвав Україну форпостом політичних провокацій - Фото
Олександр Лукашенко (Фото: Yauchen Erchak/ЕРА)

Президент Білорусі  Олександр Лукашенко переконаний, що в країні хотіли організувати кольорову революцію. Він звинуватив у цьому США, Польщу, Литву, Чехію та Україну. Про це Лукашенко сказав у зверненні до "політичного активу республіки", повідомляє  БелТА.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

"Олександр Лукашенко зазначив, що поетапний розбір подій у країні виявляє справжні задуми і тактику зовнішніх навіть не опонентів Білорусі, а агресорів", – сказано в повідомленні.

"Щоб відразу зняти всі маски, назвемо цих гравців поіменно. На рівні світових центрів це перш за все США, конкретніше – їх мережа фондів із підтримки так званої демократії. На європейському континенті активно діяли американські сателіти: Польща, Литва, Чехія і, на жаль, наша Україна", – сказав Лукашенко.

Кожна з цих країн, вважає він, мала свою роль. Чехію він назвав "ресурсним хабом", Польщу – "інкубатором медіаканалів" і "майданчиком для альтернативних органів у вигнанні", Литву – "тараном білорусько-європейських відносин".

Про Україну Лукашенко сказав: "Україна, незважаючи на нашу незмінну її підтримку (наприклад, у питаннях територіальної цілісності та й у інших), всупереч духу наших взаємин стала форпостом політичних провокацій".

Читайте також: Зеленський: Білорусь може отримати щось на зразок Майдану

Вадим Ребрина
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини