RU

Лукашенко: "Ми у жодному разі не хочемо проблем з Україною"

30.06.2009, 15:49

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що реалізація всіх домовленостей, досягнутих на вищому рівні між Мінськом і Києвом, дозволить додати абсолютно іншу якість відносинам двох країн. "Ми у жодному разі не хочемо проблем з Україною. Ми хочемо, щоб у нас були зразково-показові відносини з Україною, і ми маємо можливість це зробити", - сказав Президент Білорусі під час зустрічі з головою Верховної Ради України Володимиром Литвиним.

За інформацією газети "Взгляд", О.Лукашенко також вказав, що якщо Білорусь і Україна реалізовують весь комплекс домовленостей Президентів і Прем'єр-міністрів, "то у нас буде зовсім інша, як кажуть, архітектура наших відносин, абсолютно іншої якості набудуть відносини Білорусі і України"

За словами О.Лукашенко, останнім часом у нього встановилися хороші контакти з Президентом України Віктором Ющенком. "Ми виробили порядок денний наших відносин, дорожню карту, намітили перспективні питання співпраці не тільки у благо України і Білорусі, але й на благо цього регіону", - сказав він.

"Сподіваюся, що ви використаєте свій вплив в Україні, силу влади парламенту, щоб підтримати і реалізувати ті домовленості, які були досягнуті", - сказав Президент Білорусі.

У свою чергу В.Литвин висловив побажання, щоб "той рівень, який задали глави держави, був підтриманий на інших рівнях, в тому числі на законодавчому".

Володимир Литвин: біографія і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини