RU

Луганський губернатор Москаль хоче перенести ОДА в Сєвєродонецьк

19.09.2014, 11:58
Луганський губернатор Москаль хоче перенести ОДА в Сєвєродонецьк - Фото
Геннадій Москаль
Першочерговим завданням на посаді голови Луганської ОДА  Геннадій Москаль бачить створення реальної обласної держадміністрації та визначення території, що знаходиться під контролем української влади.

"Перше завдання - це створення обласної державної адміністрації, яка зараз фактично існує на папері в смт Сватове, і перенесення її хоча б в Сєвєродонецьк. Друге завдання - чітке визначення, що ми контролюємо, а що ні. Тобто, де діє законно обрана влада, а де контроль ЛНР ", - цитує Москаля ZN.UA.

Надзвичайно важливим питанням новий голова ОДА вважає підготовку регіону до зими.

"Необхідно з'ясувати, які шахти працюють, є можливість вивозити вугілля на ТЕС, яка ситуація з газом, наскільки можливе переведення підприємств ПЕК на альтернативне паливо і т.д. Паралельно будемо вивчати, що діється з пенсіями, зарплатами, соціальними виплатами. Перевіримо, що можна запустити з виробництва, щоб люди працювали і отримували гроші", - сказав глава Луганської ОДА.

У його найближчих планах - об'їхати всю контрольовану Україною територію і з'ясувати, як працюють місцеві адміністрації - що вони роблять, де були під час псевдореферендумов.

"Ну і, звичайно, настрої людей. Якщо 50 відсотків з них схиляються до України, це добре. А якщо ні, треба думати, як змінювати ці настрої. Донбас ніколи не любив центральну владу, але зараз ми дійшли до критичної межі, тому слід виправляти ситуацію. Терапевтичними, м'якими методами", - сказав Москаль.

За його словами, дуже важливо "з'ясувати реальну картину на Луганщині, без будь-яких прикрас".

"Тому що в Київ часто йдуть "ура-рапорти" про те, що ми відбили у ЛНР частину території, і тепер тут все в порядку. Але яких людей ми отримали - тих, хто симпатизує Україні, тих, хто вдень тримає дулю в кишені, а вночі береться за зброю? Ось питання!", - сказав новопризначений губернатор.

Нагадаємо, президент України  Петро Порошенко 18 вересня указом призначив Геннадія Москаля головою Луганської облдержадміністрації.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини