RU

Луганська облрада вимагає референдуму та амністії сепаратистів

18.04.2014, 15:16
Луганська облрада вимагає референдуму та амністії сепаратистів - Фото
Фото: lugansk.comments.ua

Депутати Луганської обласної ради вимагають від центральної влади негайно оголосити про проведення всеукраїнського референдуму з питання державного устрою країни і надання російській мові статусу другої державної. Про це йдеться у зверненні, прийнятому сьогодні депутатами облради.

Як повідомляє офіційний
сайт облради, депутати звернулися до Верховної Ради та Кабінету міністрів України з наступними вимогами:

1. Необхідно до 9 травня ухвалити закон про амністію і непритягнення до відповідальності бійців спецпідрозділів "Беркут", "Альфа" та внутрішніх військ, військовослужбовців, а також про правові гарантії непереслідування активістів і всіх учасників акцій протесту, захоплень адміністративних будівель на сході країни з подальшим їх роззброєнням
.

2. Найближчими днями має бути оголошений всеукраїнський референдум з двох питань: про державний устрій України з максимальною передачею владних повноважень в регіони і про державний статус російської мови.

"Це - наші вимоги, від яких ми не відступимося, оскільки на їх виконанні наполягають мільйони людей. Україна повинна стати державою, в якій стосунки між жителями різних регіонів будуються на взаємній повазі, а не на спробах підпорядкувати собі когось або насильно нав'язати іншим свої цінності. Повинна стати країною, в якій комфортно і безпечно себе почуває кожен громадянин, незалежно від того, яку мова він вважає рідною, в яку церкву ходить, кого називає героями і за кого голосує на виборах", - сказано в заяві.

Нагадаємо, сесія Луганської облради проходила сьогодні в Старобільську, так як депутати нібито побоювалися штурму будівлі ради та Луганської облдержадмінстрації.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини