RU

Луганські сепаратисти оголосили результати "референдуму"

12.05.2014, 09:42
Луганські сепаратисти оголосили результати
Одна з "дільниць" для голосування (фото - ЕРА)
Голова "ЦВК" з проведення псевдореферендума про незалежність так званої Луганської народної республіки Олександр Малихін повідомив, що 94-98 % виборців проголосували за відділення регіону.

"На сьогоднішній ранок опрацьовано 28 територіальних комісій. Очікуємо дані з територіальних комісій із складних районів, там, де хлопці потрапляють під вплив Національної гвардії, за проміжними даними, за державну самостійність Луганської народної республіки проголосували 94-98 % виборців", - сказав Малихін, слова якого наводить РИА Новости.

Він зазначив, що більш точні дані очікуються до 12:00 в понеділок після отримання даних з проблемних територіальних виборчих округів, а також даних про результати голосування жителів регіону в Москві.

Нагадаємо, вчора сепаратисти оголосили результати псевдореферендума в Донецькій області, який вони провели в неділю. Один з лідерів донецьких сепаратистів, який відповідає за підрахунок голосів, Роман Лягін заявив, що явка на референдумі склала 74,87 %. За його словами, в Донецькій області 89,07 % виборців проголосували за визнання самопроголошеної ДНР, проти висловилися 10,19 %, ще 0,74 % "бюлетенів" зіпсовані.

За даними незалежних спостерігачів, в акції сепаратистів взяли участь не більше 10 % жителів регіону. Говорити про розподіл голосів безглуздо, так як нормальних умов голосування і прозорого підрахунку голосів сепаратисти не забезпечили.

США та ЄС заздалегідь оголосили, що не визнають підсумки "референдуму", і попередили РФ, що незабаром будуть введені економічні санкції.

Підпису
йтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини