RU

Луганщина пропонує змінити територіальний устрій області

01.10.2014, 11:09
Луганщина пропонує змінити територіальний устрій області - Фото
30 вересня у Верховній Раді зареєстровані проекти постанов про зміни в адміністративно-територіальному устрої Луганської області.

Як повідомляє Луганська ОДА на своїй сторінці в Facebook, метою цих постанов є впорядкування адміністративно-територіальних відносин в сучасних умовах та забезпечення життєдіяльності в населених пунктах.

Проектами передбачено передати в адміністративне підпорядкування Новоайдарського району Луганської області: місто Щастя Жовтневого району Луганської міської ради; села Трьохізбенка і Кримське Слов'яносербського району. В адміністративне підпорядкування Попаснянського району: міста Гірське і Золоте, селища міського типу Тошківка і Нижнє, які в даний час адміністративно підпорядковані Первомайській міській раді; селище міського типу Новотошківське, який в даний час адміністративно підпорядковане Кіровській міській раді; селище міського типу Чорнухине, яке в даний час знаходиться в складі Перевальського району.

"В результаті прийняття вищевказаних постанов вдасться вирішити багато проблем. На сьогодні міста і селища, про які йде мова в постановах, адміністративно підпорядковані Луганській, Первомайській та Кіровській міським радам і знаходяться під контролем української влади, але не в змозі реалізовувати свої повноваження в повному обсязі, особливо в бюджетній сфері, оскільки міста Луганськ, Первомайськ, Кіровськ знаходяться під контролем незаконних збройних формувань", - зазначили в ОДА.

Прийняття зазначених проектів постанов дозволить упорядкувати адміністративні зв'язки між окремими населеними пунктами, які були розірвані в результаті проведення антитерористичної операції, забезпечити їх життєдіяльність відповідно до українського законодавства.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини