RU

Лозинський відмовляється давати свідчення

15.04.2010, 12:20

Екс-депутат від БЮТ Віктор Лозинський, який проходить у справі про загибель жителя Кіровоградської області Валерія Олійника, відмовляється від надання свідчень. Про це в інтерв'ю газеті "Комерсант Україна" заявив Генеральний прокурор Олександр Медведько.

"Зараз він (В.Лозинський, - ред.) заарештований, йому пред'явлено обвинувачення. Але він не визнає своєї провини, відмовляється від надання свідчень. Крім нього, у цій кримінальній справі заарештовано ще три людини - єгер і два працівники МВС. Колишній прокурор Голованівського району перебував під вартою, ми його звільнили, як і начальника Голованівського РОВС. Ми вважаємо, що нині в утриманні їх під вартою немає потреби", - повідомив О.Медведько.

За його словами, у цьому місяці розслідування буде завершено. "Вже допитано більше півтора тисячі свідків, проведено близько 50 експертиз. Тому в квітні ми пред'явимо обвинувачення в остаточній редакції, в тій, в якій воно піде у суд, і оголосимо про закінчення розслідування. Я вважаю, що розслідування проведене в повному обсязі, об'єктивно, і у цій кримінальній справі забезпечено виголошення судом обвинувального вироку щодо як Лозинського, так і всіх фігурантів", - підсумував Генеральний прокурор.

Нагадаємо, 1 березня колишній народний депутат із фракції БЮТ В.Лозинський здався правоохоронним органам. Він проходить у справі про загибель жителя Кіровоградської області Валерія Олійника, який загинув 16 червня 2009 року. За даними прес-служби Генпрокуратури, Служба безпеки України знайшла В.Лозинського у Криму і стежила за ним. Одразу його не "взяли" тому, що хотіли встановити всіх односправців, "поспостерігати, з ким В. Лозинський буде зустрічатися, хто йому допомагає". "Зрозуміло, поїхати йому ніхто б не дозволив. Але коли він зрозумів, що він під "ковпаком", йому нічого не залишалося, крім як здатися", - додав глава прес-служби ГПУ Юрій Бойченко.

Віктор Лозинський: біографія та добірка новин>>>
Олександр Медведько: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини