Ложкін йде з посади глави Адміністрації президента

29.08.2016, 15:21
Ложкін йде з посади глави Адміністрації президента - Фото
Борис Ложкін

Новим главою Адміністрації президента стане глава Харківської облдержадміністрації Ігор Райнін

Глава Адміністрації президента України  Борис Ложкін  йде у відставку, але залишається в команді глави держави як радник по залученню інвестицій. Про це повідомив президент Петро Порошенк она засіданні Нацради реформ, передає кореспондент ЛІГА.net.

"Важливо знайти правильних людей, які з одного боку мають колосальний політичний досвід, з іншого - будуть говорити з бізнесом однією мовою. І підкреслюю, що цим критеріям відповідає саме Борис Євгенович Ложкін... Йдеться не тільки про запрошення інвесторів для роботи в Україні, а й про активну участь як політичного і менеджерського важкоатлета, щоб покращувати інвестиційний клімат в країні. Тому я прийняв рішення: ми делегуємо Бориса Ложкіна на цей надзвичайно відповідальний напрямок роботи", - розповів президент.

За його словами, новим главою АП стане глава Харківської облдержадміністрації Ігор Райнін.

"Сьогодні Харківська область є зразковою по впровадженню децентралізації - не за кількістю об'єднаних громад, але за якістю. Все це відбувається на кордоні з Російською Федерацією", - зазначив Порошенко.

"Ігор Львович є одним з кращих, якщо не найкращим головою обласних держадміністрацій. Харківська область з прифронтового регіону перетворилася в центр реформ. Думаю, що цей досвід буде поширений по всій країні", - додав президент.

Він уточнив, що указ про призначення Райнін буде підписаний сьогодні. Порошенко також зазначив, що сьогодні відбудеться засідання уряду, на якому буде внесено пропозицію по призначенні глави Харківської ОДА.

Сам Ложкін на засіданні Нацради сказав, що пишається спільною роботою і співпрацею з керівництвом України.

"Я вдячний президенту за цей неймовірний досвід, який отримав на посаді глави Адміністрації, і зараз я вдячний за можливість відповісти на новий виклик. Думаю, що побудова системної роботи з іноземними інвесторами - це зараз одна з найважливіших справ у країні. Переконаний, що всі ротації в президентській команді принесуть позитивний результат", - зазначив екс-глава АП.

"Упевнений, що як секретар Національної інвестиційної ради принесу користь країні. Що стосується Ігоря Райніна, я не тільки вірю в його професіоналізм і відповідальність, знаючи його не перший рік, я спираюся на конкретні результати в Харківській області", - додав Ложкін.

Петро Порошенко призначив Бориса Ложкіна главою Адміністрації президента 10 червня 2014 року.

Порошенко і Ложкін співпрацюють як бізнес-партнери з 2007 року - тоді Порошенко передав в управління медіагрупі УМХ радіостанцію Радіо п'ять (пізніше перейменована в Ретро ФМ). У 2011 році партнери спільно придбали Наше радіо у ірландської медіакомпанії Communicorp, а пізніше KP Media - у засновника компанії Джеда Сандена. Обидва активу тоді оцінювали в діапазоні  15-20 млн. Кожен - за підсумками 2011 року холдинг KP Media приніс UMH близько $2 млн. EBITDA, а Наше радіо - близько $1,5 млн. Порошенко продав свою частку Ложкіну в 2013 році.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проект"Новая нормальность" и как в ней дальше жить