RU

Льовочкіна внесла в ПАРЄ резолюцію про розслідування Майдану

12.10.2016, 11:18
Льовочкіна внесла в ПАРЄ резолюцію про розслідування  Майдану - Фото
Юлія Льовочкіна
Народний депутат Юлія Льовочкіна, яка є членом Парламентської асамблеї Ради Європи по квоті Опозиційного блоку, запропонувала визнати системне порушення Україною прав людини через неякісне розслідування подій на Майдані і одеської трагедії 2 травня 2014 року.

Проект відповідної резолюції був зареєстрований депутатом у Страсбурзі під час осінньої сесії асамблеї, передає Європейська правда.

У документі не вказано повний перелік авторів проекту рішення, але відзначається, що проект Льовочкіної підтримали інші представники асамблеї.

"Протягом більш ніж двох років український уряд не зміг забезпечити неупереджене і ефективне розслідування цих подій, незважаючи на вимоги статей 2 (право на життя) і 3 (заборона тортур) Європейської конвенції з прав людини", - йдеться в документі.

Льовочкіна внесла в ПАРЄ резолюцію про розслідування  Майдану


Пропонується направити до Києва офіційний заклик асамблеї щодо розслідування подій на Майдані і в Одесі, щоб "примусити" Україну використовувати всі наявні механізми для такого розслідування.

Пропонується також заявити від імені асамблеї, що в Україні відбувається неправомірне "зовнішнє втручання" в юридичні процедури.

Поки не зрозуміло, коли цей документ може бути поставлений на розгляд і чи відбудеться це взагалі. На порядку денному ПАРЄ на жовтень його немає, також для винесення в зал він повинен бути схвалений профільними комітетами, чого поки не відбулося.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини