RU

Льовочкін: Втручатися в політику Інтера я не буду

07.02.2013, 17:57
Льовочкін: Втручатися в політику Інтера я не буду - Фото
Сергій Льовочкін
Голова Адміністрації президента України Сергій Льовочкін передав свою частку акцій Inter media group limited в управління компанії GDF Media limited. Льовочкін обіцяє не втручатися в редакційну політику телеканалу Інтер.

"Свої акції я передав в управління GDF Media. Крім того, я виступаю за введення редакційної угоди, яка б чітко відмежовувала менеджерсько-господарську функцію керівництва від творчого процесу роботи редакцій", - сказав Льовочкін, передає Укрінформ

Голова Адміністрації президента повідомив, що історія придбання каналу почалася ще в січні 2006 року і мала кілька етапів. "Сьогодні угоду про придбання Інтера завершено, володіння медіаактивів приведено до зрозумілої структури, спрощена юридична сторона питання. Взагалі, український медіабізнес повинен бути прозорим і зрозумілим з точки зору власності. Відкритість і прозорість - головні принципи, на яких повинна будуватися медіавласність", - підкреслив Льовочкін і додав: "Як людина, яка зараз належить до влади, зі свого боку, я гарантую повне невтручання в творчу роботу журналістів та медіаменеджерів".

Льовочкін вказав, що виступає "категорично проти підходу, коли разом з новим власником або з новим витком політичної кар'єри акціонера відбуваються кардинальні зміни в підходах до інформаційної політики каналу". "Адже телеканал - це засіб масової інформації, для якого головними мають бути об'єктивність і довіра глядачів. Телеканал не може бути PR-агентством власника", - сказав чиновник.

Він підкреслив, що виступає за залучення незалежних, у тому числі й іноземних експертів до підготовки редакційного угоди між менеджментом і журналістами.

"Для мене Інтер - це головний телеканал країни, це історія успіху, - констатував він. - Я переконаний, що медіагрупа Інтер стане успішним бізнес-проектом".

При цьому, за словами Льовочкіна, зараз Інтеру потрібні зміни в бізнес-підходах до роботи - "падіння рейтингів позначилося на фінансових показниках всій медіагрупи".

Він також висловив переконання, що на сьогоднішній день завдання менеджменту каналу - розширити аудиторію, вивести нові актуальні продукти. "Мої вимоги до управлінців прості: успішний медіабізнес і професійна робота творчої команди", - підкреслив Льовочкін і додав: "Мірилом тут будуть цифри: фінансові показники і рейтинги телепрограм".

"Я вірю, що колектив Інтера, володіючи величезним досвідом і професіоналізмом, відкриє нову успішну сторінку своєї історії", - резюмував Льовочкін.

Нагадаємо, раніше компанія KH Media limited, що належить Валерію Хорошковському, уклала угоду про продаж 100% акцій компанії Inter media group limited, виходячи з оціночної вартості $2,5 млрд. Покупцем групи виступила компанія GDF Media limited, що належить Фірташу. Співвласником Inter media group limited став Сергій Льовочкін.

Досьє на Сергея Левочкина

Читайте докладніше: Дорога передача. Навіщо Фірташ витратив на Інтер $ 2,5 млрд.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини