RU

Льовочкін веде інформаційну війну проти Клюєва, - ЗМІ

27.02.2012, 12:11
Льовочкін веде інформаційну війну проти Клюєва, - ЗМІ - Фото
Сергій Льовочкін
Один з членів Партії регіонів на умовах анонімності звинуватив голову Адміністрації президента України Сергія Льовочкіна в інформаційній війні проти Андрія Клюєва, який недавно був зміщений з Кабміну в РНБО. На думку регіонала, рішення про те, що Клюєв не буде очолювати виборчий штаб партії, ініційоване головою президентської адміністрації. Про це пише газета Коммерсант-Украина в статті "Андрія Клюєва позбавили великого поста".

"Боюся, як би про Віктора Федоровича не почали говорити, що він працює президентом в Адміністрації Сергія Льовочкіна", - сказав співрозмовник-регіонал, пише газета.

При цьому джерело видання в АП підтвердив: догляд Клюєва зі штабу в АП підтримав. "Одна з претензій до Клюєва - те, що він був налаштований на перемогу за всяку ціну, хай навіть потім будуть говорити про "другу Білорусь". Нам така перемога не потрібна, тому що "розгрібати" міжнародні протести потім буде дуже важко", - сказав джерело в АП.

Крім того, член президії політради Партії регіонів Василь Хара заявив, що рішення щодо Клюєва підготовлено "людьми, близькими до тіла Віктора Федоровича, але далекими від нього по суті, по духу".

Газета пише, що для більшості партійців новина про відхід Клюєва зі штабу виявилася несподіваною, а кілька народних депутатів від ПР заявили, що не підтримують ініціативу президента.

"Клюєва не можна дорікнути в будь-яких помилках за час роботи головою штабу. Тим більше неправильно говорити, що цей пост не сумісний з його новою посадою. І я не думаю, що він зробив щось таке, що вимагало б відтіснити його на узбіччя активного партійного життя", - заявив Хара.

У партії ведеться дискусія про можливість того, що рішення Януковича, який є почесним лідером ПР, не буде виконано. "У нас, звичайно, є люди з серйозним організаторським досвідом, але найкращим варіантом для партії, як і раніше залишається Клюєв. Так що ще подивимося, що буде", - заявив депутат-регіонал Василь Кисельов.

"Я думаю, для Клюєва ще не все втрачено. Цілком можливо, і я б цього хотів, що рішення буде переглянуто", - додав Хара.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини