RU

Льовочкін заявив, що вибори в 2011 році провести "технічно складно"

10.11.2010, 15:28
Льовочкін заявив, що вибори в 2011 році провести
c43274b32faad3ea8648e9bf98ba1e86.jpg

Льовочкін заявив, що вибори в 2011 році провести "технічно складно"

Глава Адміністрації Президента України Сергій Льовочкін (на фото) вважає, що проведення виборів в Верховну Раду в 2011 році буде "технічно" складним. Про це він заявив сьогодні на брифінгу у Києві.

Як повідомляє УНІАН, при цьому С.Льовочкін наголосив, що рішення про дату проведення парламентських виборів можна буде приймати лише після відповідних роз'яснень Конституційного Суду.

Водночас, коментуючи можливість проведення парламентських виборів в 2011 році, якщо так визначить КСУ, глава Адміністрації відмітив: "Технічні проблеми будуть. Тому що перше питання - це створення виборчого закону; друге питання - це початок процедури виборів; третє питання - це початок фінансування процедури виборів, адже це бюджетна тематика. Проблем буде немало".

При цьому С.Льовочкін повідомив, що за результатами сьогоднішнього засідання робочої групи з питань вдосконалення законодавства про вибори глава держави доручив почати роботу по підготовці нових редакцій законів: "Про вибори народних депутатів України"; "Про вибори Президента України"; "Про вибори депутатів Верховної Ради АР Крим, місцевих рад і сільських, селищних, міських голів" - з перспективою упорядкування цього законодавства до Виборчого кодексу.

С.Льовочкін уточнив, що особисто Президент виступає за введення змішаної системи під час виборів в Раду. За його словами, позиція В.Януковича ґрунтується на тому, що така модель виборчої системи витікає з Конституції, а також відображає побажання виборців.

Нагадаємо, раніше в інтерв'ю ЛІГАБізнесІнформ віце-спікер Микола Томенко заявив, що С.Льовочкін намагається переконати Президента Віктора Януковича, що проведення парламентських виборів в березні наступного року буде більш виграшним. "У нас є інформація про сценарій, яким сьогодні займається Льовочкін, можливо, Хорошковський, група інших людей. Вони намагаються переконати Президента, що з усіх точок зору вибори 27 березня 2011-го більш виграшні. Аргументи: міжнародному співтовариству треба показати, що норма чинної Конституції про повноваження парламенту виконується. Ще один: змішана система, яку планується ввести і на виборах в Раду, показала, що при правильному коректуванні адмінресурсу (скажімо, зміні губернаторів, голів районів, які не впоралися із завданням), можна отримати ледь чи не 300 голосів... разом з союзниками", - зокрема, розповів М.Томенко.

Більше читайте в інтерв'ю з М.Томенком "Дай Бог, щоб боротьба в команді Януковича не припинялася">>>


Сергій Льовочкін: біографія і добірка новин>>>
Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини