RU

Льовочкін вірить у версію Кучми щодо вбивства Гонгадзе

20.09.2010, 17:55

Глава Адміністрації Президента Сергій Льовочкін схильний довіряти другому Президенту України Леоніду Кучмі в тому, що вбивство журналіста Георгія Гонгадзе було провокацією іноземних спецслужб. Про це він заявив сьогодні на брифінгу.

Як повідомляє "Українська правда", зокрема, С.Льовочкін наголосив: "Леонід Кучма - це політик з величезним досвідом. Я не можу пригадати на своїй пам'яті, щоб він, не маючи аргументів, робив якісь серйозні коментарі на яку-небудь тему".

На думку С.Льовочкіна, "напевно, є якісь підстави" говорити, що вбивство Г.Гонгадзе було спровоковане спецслужбами. "Тут повинні працювати компетентні органи, які мають цю версію розслідувати", - вважає він.

Водночас С.Льовочкін не зміг висловити свою думку з приводу того, чи можливо, щоб Юрій Кравченко був замовником вбивства Г.Гонгадзе. "Я не знаю. Я зустрічався з ним декілька разів, але він вже не був міністром (внутрішніх справ, - ред.). Одного разу я з ним зустрічався, коли він був главою податкової, а іншого разу ми разом грали у футбол", - наголосив глава Адміністрації Президента.

Нагадаємо, раніше Л.Кучма назвав "справу Гонгадзе" міжнародною провокацією. "П'ять років ні мені життя не давали, ні Україні", - сказав другий Президент України, додавши, що за організацією зникнення українського журналіста стояли іноземні спецслужби.

Сергій Льовочкін: біографія та добірка новин>>>
"Справа Гонгадзе": добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини