RU

Льовочкін цікавився газовими угодами Тимошенко і Путіна

28.07.2011, 16:20

Директиви, підписані Юлією Тимошенко на газові переговори, не можуть кваліфікуватися як директиви Кабінету міністрів, які підпадають під регулювання законом. Про такі проміжні результати перевірки Генпрокуратури повідомила в судовому засіданні екс-заступник генпрокурора Тетяна Корнякова.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Корнякова, виступаючи зі свідченнями у справі Тимошенко, повідомила, що перевірка законності підписання Юлією Тимошенко директив, а також наслідків підписання газових контрактів в 2009 році проводилася по депутатському запиту народного депутата Володимира Олійника (ПР).

Корнякова також повідомила, що глава Адміністрації президента Сергій Льовочкін звернувся до Генеральної прокуратури з проханням розглянути звернення Олійника і про результати проінформувати як нардепа, так і АП.

Зі слів Корнякової, в ході перевірки фахівці Інституту держави і права імені Корецького, а також екс-міністр юстиції Микола Оніщук надали висновок про те, що директиви, які були підписані прем'єр-міністром України Юлією Тимошенко на переговори між НАК Нафтогаз України і Газпромом з поставок і транзиту газу, не можуть розглядатися як директиви уряду, які підпадають під регулювання законом.

Корнякова поінформувала про проміжні результати перевірки народного депутата Олійника і звернулася із запитами щодо перевірки фінансового становища Нафтогазу України і юридичної експертизи контрактів. Після цього, в червні 2010 року, вона пішла у відпустку, а повернувшись 5 липня, написала заяву про звільнення за власним бажанням. На момент її звільнення перевірка тривала.

Юлія Тимошенко: біографія та добірка новин>>>
Справа Тимошенко: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини