Льовочкін цікавився газовими угодами Тимошенко і Путіна

28.07.2011, 16:20

Директиви, підписані Юлією Тимошенко на газові переговори, не можуть кваліфікуватися як директиви Кабінету міністрів, які підпадають під регулювання законом. Про такі проміжні результати перевірки Генпрокур

Директиви, підписані Юлією Тимошенко на газові переговори, не можуть кваліфікуватися як директиви Кабінету міністрів, які підпадають під регулювання законом. Про такі проміжні результати перевірки Генпрокуратури повідомила в судовому засіданні екс-заступник генпрокурора Тетяна Корнякова.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Корнякова, виступаючи зі свідченнями у справі Тимошенко, повідомила, що перевірка законності підписання Юлією Тимошенко директив, а також наслідків підписання газових контрактів в 2009 році проводилася по депутатському запиту народного депутата Володимира Олійника (ПР).

Корнякова також повідомила, що глава Адміністрації президента Сергій Льовочкін звернувся до Генеральної прокуратури з проханням розглянути звернення Олійника і про результати проінформувати як нардепа, так і АП.

Зі слів Корнякової, в ході перевірки фахівці Інституту держави і права імені Корецького, а також екс-міністр юстиції Микола Оніщук надали висновок про те, що директиви, які були підписані прем'єр-міністром України Юлією Тимошенко на переговори між НАК Нафтогаз України і Газпромом з поставок і транзиту газу, не можуть розглядатися як директиви уряду, які підпадають під регулювання законом.

Корнякова поінформувала про проміжні результати перевірки народного депутата Олійника і звернулася із запитами щодо перевірки фінансового становища Нафтогазу України і юридичної експертизи контрактів. Після цього, в червні 2010 року, вона пішла у відпустку, а повернувшись 5 липня, написала заяву про звільнення за власним бажанням. На момент її звільнення перевірка тривала.

Юлія Тимошенко: біографія та добірка новин>>>
Справа Тимошенко: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Депрессия. Сможете распознать ее в себе и близких? Тест на пять вопросов