RU

Льовочкін про скорочення в АП і РНБО: Без діла ніхто не залишиться

05.04.2011, 12:30
Льовочкін про скорочення в АП і РНБО: Без діла ніхто не залишиться - Фото
dbe2057eae5b984bf2330fa3aa89351c.jpg

Льовочкін про скорочення в АП і РНБО: Без діла ніхто не залишиться

У структурі Адміністрації Президента України (АП) після проведення оптимізації залишаться три заступники глави АП. Про це повідомив глава АП Сергій Льовочкін (на фото) сьогодні на брифінгу, говорячи про прийнятого Президентом Віктором Януковичем рішення оптимізувати структуру апарату АП.

За його словами, перший заступник глави АП буде займатися питаннями економічної політики і зв'язками з Кабінетом Міністрів. Ще один заступник буде займатися питаннями територій, а третій буде виконувати функції керівника апарату, передає УНІАН.

С.Льовочкін пообіцяв, що конкретні прізвища заступників незабаром з'являться в указах Президента.

Відповідаючи на питання, що буде із звільненими заступниками глави АП, С.Льовочкін помітив, що Президент з величезною повагою ставиться до людей, які працювали на посадах заступників глави АП і керівника апарату Ради національної безпеки і оборони.

"Кожний з них продовжуватиме роботу в структурі виконавчої влади або у структурі президентської гілки влади і кожний з них має величезний досвід, та їхній статус після того, як вони закінчать роботу на посаді заступників, не буде зменшений", - запевнив С.Льовочкін.

Нагадаємо, раніше Президент України В.Янукович скоротив кількість заступників глави Адміністрації Президента і апарат РНБО. Відповідні Укази N352/2011 і N353/2011 глава держави підписав сьогодні.

Сергій Льовочкін: біографія та добірка новин>>>
Віктор Янукович: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини