RU

Льовочкін порівняв Януковича зі спортсменом: Влада про себе не думає

08.04.2011, 11:41
Льовочкін порівняв Януковича зі спортсменом: Влада про себе не думає - Фото
3c7eb6e4eadb9eefcdf08caa5a730601.jpg

Льовочкін порівняв Януковича зі спортсменом: Влада про себе не думає
Президент України Віктор Янукович і Партія регіонів зберігають самі високі рейтинги. Про це заявив глава Адміністрації Президента України (АП) Сергій Льовочкін (на фото) в інтерв'ю журналу "Кореспондент".

Так, С.Льовочкін, відповідаючи на питання, чи не непокоїть його падіння популярності глави держави, сказав: "Я би тут провів аналогію зі спортом. Уявіть: ви спортсмен і долаєте п’ятикілометрову дистанцію. Ось ви пройшли одне коло, поза сумнівом, показники цього кола можуть аналізуватися, але остаточний результат буде, коли переступите фінальну межу".

"Президент був і залишається найрейтинговішим політиком у країні, а Партія регіонів - найрейтинговішою політичною силою. І найголовніше - для модернізації держави необхідно провести реформи, і не всі з них популярні. Наші дії сьогодні демонструють те, що влада не думає про себе, влада думає про перспективи держави і йде на непопулярні кроки, не піклуючись про свої рейтинги", - наголосив глава АП.

Крім того, за його словами, глава уряду Микола Азаров - "один із найпрофесійніших державних діячів в Україні". "Під керівництвом М.Азарова Кабмін ефективно пройшов 2010-й і стабілізував ситуацію у країні", - зазначив він.

Сергій Льовочкін: біографія та добірка новин>>>
Віктор Янукович: біографія та добірка новин>>>
Микола Азаров: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини