RU

Ілларіонов закликав Україну не вірити "неадекватному" ​​Путіну

23.10.2014, 12:25
Ілларіонов закликав Україну не вірити
Андрій Ілларіонов
Протягом двох наступних років Кремль мобілізує всі ресурси заради знищення незалежності України, зокрема, Москва намагатиметься внести деструктив у роботу Верховної Ради, переконаний колишній радник Володимира Путіна Андрій Ілларіонов.

"Кремль зараз діє хитріше, більш творчо і, звичайно, використовує значно більші резерви ресурсів. Замість зелених чоловічків прийшли інші зелені аргументи. І, очевидно, не в меншій, а в значно більшій кількості", - цитує Голос Америки Ілларіонова, який в даний час займає посаду наукового співробітника американського інституту Катона.

Екс-радник Путіна переконаний, що Кремль не залишить спроби дестабілізувати Україну при будь-якому розвитку подій. Він зазначив, що вісім місяців путінської агресії продемонстрували неспроможність Європи та США дати сильний відсіч амбіціям російського президента. "Наступні два роки, а особливо зима і до кінця майбутнього року, як мені здається, будуть найбільш небезпечними. Бо в цей час будуть мобілізовані всі можливі і неможливі ресурси для того, щоб закінчити цю програму - програму розвалу незалежної суверенної України", - прогнозує Ілларіонов.

Українці не повинні піддаватися чуткам про погане здоров'я або емоційну нестабільність Путіна, упевнений політик. Україна і, перш за все, оновлена ​​українська влада, повинні бути завжди в тонусі. "Це один з науспішніших елементів з ослаблення опонента - виглядати напівдохлим. Поширення чуток про слабкість, неадекватність, проблеми із сприйняттям навколишнього світу, це один з улюблених методів роботи з міжнародною і російською громадською думкою", - зазначив Ілларіонов.

На його думку, найсприятливішим періодом для втілення своїх планів Володимир Путін буде вважати наступні два роки - поки в січні 2017 у США не з'явиться новий президент. "Господар Кремля щиро вірить, що нинішній американський лідер Барак Обама не зможе протистояти загарбницьким амбіціям Москви", - упевнений екс-радник Путіна.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини