RU

Іллєнка та його адвоката побили співробітники СБУ - Москаль

12.05.2014, 15:56
Іллєнка та його адвоката побили співробітники СБУ - Москаль - Фото
Андрій Іллєнко після нападу (фото - facebook.com/andriy.illenko)
Народного депутата Андрія Іллєнка та його адвоката Сидора Кізіна 3 січня побили тодішні співробітники СБУ з "групи прикриття". Про це заявив голова Тимчасової слідчої комісії, який перевіряв матеріали того, що сталося, народний депутат Геннадій Москаль.

"За достовірною інформацією, яку має ТСК, СБУ завела на Іллєнка та Кізіна оперативну справу, в рамках якої було вирішено провести оперативно-технічний захід шляхом проникнення в автомобіль Іллєнка та встановлення прослуховуючого пристрою. Для цього між СБУ і слідчим відділом Шевченківського РВ було укладено домовленість про виклик Іллєнка у райвідділ міліції для допиту, де його мали затримати, поки СБУ не встановить прослуховуючий пристрій. На допит Іллєнко прийшов зі своїм адвокатом Кізіним, і так вийшло, що обидва вийшли з райвідділу раніше, так що СБУ-шники не встигли встановити спецприлад. Щоб закінчити його установку, група прикриття з числа співробітників СБУ інсценувала хуліганський напад на нардепа і адвоката, сильно побивши їх", - заявив Москаль.

За його словами, запрошені на засідання ТСК представники СБУ пояснили, що попереднім керівництвом всі матеріали даної операції знищено, і вони призначені на посади недавно, тому начебто не володіють інформацією про спецоперацію.

"Проте такі пояснення не відповідають дійсності - оперативні працівники департаменту "Т", які заводили контррозвідувальну справу на Іллєнка, працівники департаменту оперативно-технічних засобів і співробітники "групи прикриття" і донині працюють в СБУ, тому їх обличчя можна встановити слідчим шляхом. Тим більше, що оперативно-розшуковий захід негласного проникнення в автомобіль нардепа проводилося без рішення суду, порушуючи Конституцію України та Закону "Про статус народного депутата України", - зазначив Москаль.

ТСК володіє конфіденційними даними на окремих працівників СБУ, які брали участь у цій провокації, і може надати їх Генпрокуратурі, зазначив нардеп.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини