RU

Литвин реанімує партію і шукає олігарха

16.07.2013, 10:29
Литвин реанімує партію і шукає олігарха - Фото
8e0b55cc8c2ae93ac2b720f0aeb15efc.jpg
Про це сказав заступник голови Народної партії, депутат Партії регіонів Сергій Гриневецький в інтерв'ю Комерсант-Україна.

Гриневецький повідомив, що на нещодавньому засіданні політвиконкому Народної партії було вирішено провести інвентаризацію партійних структур, відновити співпрацю з фракціями і групами НП у місцевих радах, а також "у вересні-жовтні провести XIII звітно-виборний з'їзд".

За словами Гриневецького, на даний момент можливі три варіанти розвитку подій, які планується обговорити на з'їзді. "Необхідно провести публічну дискусію поміж партійців - що далі робити партії. Або ми з кимось об'єднуємося, або оголошуємо про саморозпуск, або приймаємо рішення про подальшу самостійну роботу... Але при цьому в нинішніх умовах партії потрібен олігарх, якого б цікавила політична сила", - додав Гриневецький.

Він уточнив, що об'єднання можливе тільки з провладною силою: "За своєю суттю ми не можемо бути в опозиції". Крім того, політвиконком прийняв рішення "підготувати списки депутатів-перебіжчиків (у місцевих радах) для розгляду питання про позбавлення їх депутатських мандатів".

"Ми розуміємо, що, відповідно до нинішнього законодавства, позбавити їх мандатів неможливо, але ми повинні публічно про це заявити і дати оцінку таким діям", - зазначив Гриневецький. На сьогодні в місцевих радах - понад 12 тис. депутатів, обраних від Народної партії. Більшість з них - близько 10 тис. - обрано до сільських, селищних рад та ради міст районного значення.

Досьє на Сергія Гриневецького

Досьє на Народну партію

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини