RU

Литвин пропонує не чіпати закон про вибори до голосування

20.02.2012, 13:09
Литвин пропонує не чіпати закон про вибори до голосування - Фото
Володимир Литвин
Голова Верховної Ради Володимир Литвин вважає, що до осінніх виборів закон про вибори народних депутатів краще не чіпати. Про це він заявив сьогодні на брифінгу.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Литвин підкреслив: "Я не звертаю уваги на чутки. Кажуть, що ходять, збирають якісь підписи під зверненням до Конституційного суду (про заборону на подвійне балотування, - ред.). Я з цього приводу говорив, і ще раз кажу, що потрібно думати про наслідки. Сьогодні утримати Верховну Раду в робочому стані досить непросто, а з розгортанням виборчої кампанії буде надзвичайно складно".

"Я не хочу, щоб у нас демонструвалося недовіру. У нас і так вистачає приводів і підстав для провокування конфліктів і протистоянь у Верховній Раді України. Мені цей закон не подобається, але, оскільки ми досягли компромісу, я вважаю, що потрібно виконувати цей компроміс", - сказав він.

У свою чергу, лідер парламентських регіоналів Олександр Єфремов, коментуючи на прохання журналістів можливість внесення змін в закон про вибори, зазначив, що єдине, з його точки зору, проблемне становище, яке може бути змінено після рішення Конституційного суду, - це можливість балотуватися і за партійними списками, і по мажоритарних округах.

"Напевно, дану відповідь викликав хвилювання в певних фракціях, в яких хотіли б, щоб було одночасне балотування і там, і там, хоча з моєї точки зору, це нечесно, насамперед перед виборцями, і якщо ти йдеш балотуватися, ти повинен визначатися, де ти будеш - або в списках, або в мажоритарному окрузі, і чесно людям про це говорити. А стовпити на всякий випадок і в окрузі, і в партійних списках - це, як мені здається, не зовсім красиво", - заявив він.

Нагадаємо, раніше Литвин не виключав, що депутати ще будуть ініціювати внесення змін до закону про вибори народних депутатів: "Я не можу зарікатися і демонструвати впевненість, що не будуть вноситися такі пропозиції. Пропозиції будуть вноситися, перш за все, народними депутатами. І такі пропозиції будуть збільшуватися в міру розгортання виборчої кампанії".
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини