RU

Литвин оголосив про відставку з поста спікера Ради

04.07.2012, 10:42
Литвин оголосив про відставку з поста спікера Ради - Фото
Володимир Литвин
Голова Верховної Ради України Володимир Литвин просить народних депутатів прийняти його відставку. Про це він заявив сьогодні, відкриваючи засідання українського парламенту.

"Прошу вас, мої колеги, розглянути питання і прийняти рішення про мою відставку", - сказав він і, реагуючи на гул у сесійній залі, додав: "Мене розвели, розвели Україну, розвели народ".

"Прохання зараз поставити це питання, включити його до порядку денного, у вас є доблесний мій товариш колишній, з яким я ділив хліб і сіль, який мене здав (натяк на першого віце-спікера Адама Мартинюка, який вчора поставив на голосування законопроект про мову , - ред.). Шановні колеги, я маю право сказати, що я думаю, що це правда. Тому відповідно до регламенту я вас прошу включити до порядку денного і завтра розглянути питання і прийняти рішення. Будь ласка, Адаме Івановичу, ставте на голосування ", - заявив Литвин і залишив президію.

Нагадаємо, раніше сьогодні про відставку заявив віце-спікер Микола Томенко: "Подальше перебування в такій президії і в такій Верховній Раді є неправильним і неможливим. Я вчора написав заяву про відставку з посади заступника голови Верховної Ради України і сподіваюся, що парламент її розгляне і задовольнить ".

Перед цим спікер  Володимир Литвин обіцяв, що законопроект про мови в другому читанні на цьому тижні розглядатися не буде. "По-перше, він не підготовлений, по-друге, він викликає політичне протистояння й протидію. Це дві причини, достатні для того, щоб не розглядати це питання", - сказав він.

Литвин запевнив, що даний законопроект раптово на порядку денному теж не з'явиться: "До нього більш 2 тис. поправок, комітет зараз працює над цими поправками, тому несподіванок не буде однозначно".

В результаті Мартинюк поставив законопроект на голосування, коли Литвина не було в президії.

Досьє на Володимира Литвина
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини