Литвин оголосив про відставку з поста спікера Ради

04.07.2012, 10:42
Литвин оголосив про відставку з поста спікера Ради - Фото
Володимир Литвин

Інформація про відставку підтвердилася: спікер з'явився в Веоховной Раді тільки для того, щоб зробити гучну заяву

Голова Верховної Ради України Володимир Литвин просить народних депутатів прийняти його відставку. Про це він заявив сьогодні, відкриваючи засідання українського парламенту.

"Прошу вас, мої колеги, розглянути питання і прийняти рішення про мою відставку", - сказав він і, реагуючи на гул у сесійній залі, додав: "Мене розвели, розвели Україну, розвели народ".

"Прохання зараз поставити це питання, включити його до порядку денного, у вас є доблесний мій товариш колишній, з яким я ділив хліб і сіль, який мене здав (натяк на першого віце-спікера Адама Мартинюка, який вчора поставив на голосування законопроект про мову , - ред.). Шановні колеги, я маю право сказати, що я думаю, що це правда. Тому відповідно до регламенту я вас прошу включити до порядку денного і завтра розглянути питання і прийняти рішення. Будь ласка, Адаме Івановичу, ставте на голосування ", - заявив Литвин і залишив президію.

Нагадаємо, раніше сьогодні про відставку заявив віце-спікер Микола Томенко: "Подальше перебування в такій президії і в такій Верховній Раді є неправильним і неможливим. Я вчора написав заяву про відставку з посади заступника голови Верховної Ради України і сподіваюся, що парламент її розгляне і задовольнить ".

Перед цим спікер  Володимир Литвин обіцяв, що законопроект про мови в другому читанні на цьому тижні розглядатися не буде. "По-перше, він не підготовлений, по-друге, він викликає політичне протистояння й протидію. Це дві причини, достатні для того, щоб не розглядати це питання", - сказав він.

Литвин запевнив, що даний законопроект раптово на порядку денному теж не з'явиться: "До нього більш 2 тис. поправок, комітет зараз працює над цими поправками, тому несподіванок не буде однозначно".

В результаті Мартинюк поставив законопроект на голосування, коли Литвина не було в президії.

Досьє на Володимира Литвина
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерський проєкт"Новий старт" після ковіду: Шлях Максима Гладченка, який мріє одягати національні збірні