RU

Литвин не пустить Раду на розніс і 6 липня закриє сесію

02.07.2012, 13:38
Литвин не пустить Раду на розніс і 6 липня закриє сесію - Фото
Володимир Литвин
Голова Верховної Ради Володимир Литвин не бачить причин для продовження роботи десятої сесії і сподівається закрити її 6 липня. Про це він заявив сьогодні на брифінгу, відповідаючи на питання журналістів.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Литвин зазначив, що в парламенті знаходиться проект постанови про продовження роботи Верховної Ради в пленарному режимі: "Я з подивом дізнався про цей документ і, відповідно, не направляв його на розгляд в комітет. Вважаю, що народний депутат має право на таку законодавчу ініціативу, але оскільки йдеться про колективний орган - Верховну Раду України, з цього приводу варто було б провести попередню дискусію: для чого потрібно продовжувати сесію, які питання пропонується до розгляду. А робити навіс на всякий випадок - я думаю, це буде означати посилення нервозності і протистояння у Верховній Раді України. Я б дуже не хотів, щоб Верховна Рада Україна йшла, що називається, на розніс".

Відповідаючи на питання, чи буде сесія закрита 6 липня, Литвин сказав: "Потрібно на цьому тижні працювати в практичному вимірі, прийняти необхідні рішення економічного характеру і закрити сесію. Така моя позиція. Буде щось інше - я вас проінформую ... Я вважаю, що немає необхідності нам проводити додаткові засідання".

Досьє на Володимира Литвина

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини