RU

Литвин каже, що очолив комітет в Раді з волі Божої

27.12.2012, 10:35
Литвин каже, що очолив комітет в Раді з волі Божої - Фото
Володимир Литвин
Екс-спікер Володимир Литвин стверджує, що очолив комітет Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони не зі своєї, а з Божої волі. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook..

Коментуючи свої більш ранні плани працювати в комітеті освіти, Литвин зазначив: "У Книзі притчею сказано: "Багато задумів у серці людини, але виповниться тільки задум Господній". Іншими словами, людина припускає, а Бог розташовує. Саме так сталося з моїми планами. запропонували очолити комітет з питань національної безпеки і оборони. Погодився, хоча долали сумніви. Тепер доводиться вникати в новий для мене напрямок ".

На питання, як він ставиться до збільшення кількості комітетів Ради, Литвин відповів: "Як до політики умиротворення і забезпечення непомірних кадрових апетитів за державний рахунок. І проблема не тільки в комітетах... Питання в тому, що на 50% збільшено керівні посади в комітетах ( 30 керівників, 41 перший заступник, 68 заступників і 30 секретарів, до цього ще належить додати керівників підкомітетів). Знайшли компроміс на рівні керівників фракцій, а конфлікти і непорозуміння спустили в комітети. Начальників багато, тепер треба сказати, а хто буде працювати".

За його словами, фінансування такої кількості комітетів і їх керівного складу має здійснюватися "в межах коштів, передбачених кошторисом Верховної Ради". "Слабка розрада", - додав він.

Нагадаємо, 26 грудня народні депутати поділили парламентські комітети. За відповідну постанову про комітети Верховної Ради сьомого скликання №1010 проголосували 339 карток депутатів. Представники Партії регіонів і КПУ очолили 15 комітетів (відповідно, 13 і 2), опозиції - 13 (Батьківщина - 9, УДАР - 3, ВО Свобода - 1). Ще один комітет очолив позафракційний депутат, екс-спікер Ради Володимир Литвин.

Повний список керівників комітетів Верховної Ради
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини