RU

Литвин емоційно пояснив, що не хотів принижувати жінок

03.03.2012, 13:05
Литвин емоційно пояснив, що не хотів принижувати жінок - Фото
Володимир Литвин (на фото) викликав обурення жінок у Верховній Раді
Спікер Володимир Литвин зателефонував народному депутату Ірині Геращенко й повідомив, що його слова про жінок в політиці були неправильно сприйняті. Про це на своїй сторінці в мережі Facebook написала сама Геращенко.

"Тільки  що мені подзвонив спікер ВР Володимир Литвин. Мали з ним довгу, емоційну й конструктивну розмову про його останнє інтерв'ю телеканалу Рада. Володимир Михайлович зазначив, що його інтерв'ю було спотворено й неправильно сприйнято, що навпаки, він говорив про те, що потрібно ламати суспільні стереотипи про присутність жінок у політиці й не пояснювати відсутність жінок в політиці  історичними чи іншими передумовами. Наполягає, що його слова перекрутили ", - зазначила вона.

За словами Геращенко, Литвин запевнив, що виступає за те, щоб жінок у політиці було більше.

"Володимир Литвин мав розмову з іншими жінками-депутатами, зазначає, що не дозволив би собі принизити жінок, і це - вирвані з контексту слова. Я йому сказала, що, значить, він не зовсім вдало сформулював свою думку про традиції й місце жінки" , - сказала вона.

При цьому Геращенко додала, що Литвин погодився з тим, що як спікер він сам має жорстко реагувати на будь-які дискримінаційні заяви щодо жінок, і навіть підготував статтю про необхідність залучення жінок у політику, де буде викладена його справжня позиція.

"Будемо вважати, що висловлювання Литвина були невдало сформульовані. Добре, що він відреагував на критику, дуже емоційно говорив про те, що жодним чином не мав на увазі принизити жінок", - підсумувала Геращенко.

Нагадаємо, вчора жінки-депутати зажадали вибачень від спікера Володимира Литвина за його слова про те, що жінка "стоїть на нижчому щаблі, ніж чоловік". Заява від імені об'єднання Рівні можливості озвучили народні депутати  Ірина Геращенко (НУНС), Олена Кондратюк (БЮТ) і Юлія Ковалевська (Партія регіонів).

"Подібні висловлювання сприймаються як відверте нехтування до українських жінок і до жінок в політиці зокрема ... Також дивує погляд академіка, доктора наук, історика-Литвина на українську ментальність і традиції, в якій нібито жінці відводиться друге місце", - йдеться в заяві .
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини