RU

Литвин звернеться до народу

08.09.2009, 12:46

Сьогодні засідання Верховної Ради України не буде. Спікер українського парламенту Володимир Литвин збирається звернутися до народу. Про це він заявив сьогодні на брифінгу, відповідаючи на питання журналістів.

"Я думаю, що сьогодні не буде ніякого засідання, тому що рішення не прийняте... Будемо ще раз збиратися, буде бажання працювати - будемо працювати. Ні - я буду відпрацьовувати інші пропозиції", - сказав В.Литвин, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

В.Литвин вказав, що готовий до конструктивних переговорів і публічної дискусії щодо варіантів розблокування роботи Верховної Ради. Також Голова ВР повідомив про свій намір звернутися до народу України. "Зроблю, очевидно, звернення до людей. Як Голова ВР, я маю право на таке звертання безпосереднє. Я не думаю, що буде заблоковано таку можливість, щоб бачили, що відбувається", - сказав він.

Нагадаємо, сьогодні керівники фракцій і парламентських комітетів і автори низки законопроектів про підвищення соціальних стандартів не змогли прийти до компромісного рішення. Зокрема, БЮТ пропонував підвищити соціальні стандарти за рахунок збільшення акцизів на тютюн, алкоголь і бензин, Партія регіонів - проти.

Володимир Литвин: біографія і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини