RU

Литвин запропонував звільнити Пинзеника завтра

16.02.2009, 13:52

Голова Верховної Ради України Володимир Литвин пропонує звільнити Віктора Пинзеника з посади Міністра фінансів завтра. Про це він заявив сьогодні на брифінгу, відповідаючи на питання журналістів.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, В.Литвин відзначив, що, наскільки можна судити з настрою В.Пинзеника, він ухвалив для себе остаточне рішення, і Верховна Рада має піти назустріч у цьому питанні. "Я запропоную, щоб завтра Верховна Рада ухвалила рішення для того, щоб вже уряд розумів, що треба негайно подавати відповідну кандидатуру, принаймні, на вакантну посаду", - сказав він.

Нагадаємо, минулого тижня В.Пинзеник подав у Верховну Раду заяву про відставку. За його словами, професійна позиція Міністра фінансів стала заручником політики. Змінити цю ситуацію він не може. Як не може і відмовитися від професійних підходів.

Коментуючи цей крок, директор української філії Інституту країн СНД Володимир Корнілов попередив: заява про відставку Міністра фінансів може призвести до розколу у БЮТ, оскільки В.Пинзеник очолює одну з партій, що входять у цей блок - "Реформи і порядок". У свою чергу, Прем'єр-міністр України стверджує, що відставка В.Пинзеника не вплине на єдність фракції БЮТ.

Про кадровий крок В.Пинзеника читайте у статті "В Тимошенко - бунт на кораблі">>>

Володимир Литвин: біографія і добірка новин>>>
Віктор Пинзеник: біографія і добірка новин>>>
Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини