RU

Литвин запропонував змінити Регламент Ради

18.11.2010, 15:45
Литвин запропонував змінити Регламент Ради - Фото
0356997727a4d0b96107ce4c7f7ad66a.jpg

Литвин запропонував змінити Регламент Ради
Посеред розгляду проекту Податкового кодексу парламент внесе зміни до регламенту. Пропозицію включити до порядку денного проект закону N7380 про внесення змін до регламенту Верховної Ради щодо попереднього схвалення і голосування підтримали 256 народних депутатів.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, голова Ради Володимир Литвин (на фото) попросив профільний комітет розглянути цей законопроект, щоб його можна було внести у сесійну залу на вечірньому засіданні о 16:00.

Текста документа наразі на сайті Верховної Ради немає.

Як повідомив журналістам нунсівець Юрій Кармазін, змінами до регламенту пропонується внести можливість голосувати за зміни до Конституції бюлетенями.

"Бюлетені не потрібні, тому що олігархи не можуть приїхати із Кіпру, вони не можуть приїхати з Швейцарії, тому в них ніколи не буде потрібної кількості, у них завжди буде мінус 30 людина, тому що вони живуть за кордоном, вони були тільки на присязі, які дивляться за парламентом і за країною. Тому під них робляться зміни до регламенту", - сказав він.

Нагадаємо, під час обговорення проекту Податкового кодексу спікер В.Литвин неодноразово посилався на можливості внести уточнення до документа після його розгляду, відповідно до статті 131 регламенту.

Володимир Литвин: біографія та добірка новин>>>
Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини