RU

Литвин запропонував спосіб припинити "броунівський рух" у Кабміні

15.07.2010, 16:15

Голова Верховної Ради Володимир Литвин вважає, що потрібно відмовитися від квотного принципу формування уряду і скоротити кількість крісел у Кабміні. Про це він заявив сьогодні на прес-конференції, відповідаючи на питання журналістів про те, які кадрові зміни можна чекати у коаліції восени.

"Моя позиція, по-перше, треба відійти від квотного принципу формування Кабінету Міністрів України. Уряд має працювати як одна команда. Друге: завжди після виборів багато людей отримують шанс реалізувати себе. Я думаю, чекати рік-два, поки вони себе продемонструють, - це для нас велика розкіш. Ми ж не живемо в суспільстві, де працюють виключно закони, де налагоджена система життя, нам потрібно все це створювати", - сказав В.Литвин, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

За словами спікера, досвід показує, що уряд ефективно працює, коли в його складі 15-17 осіб, допустима межа - 20-21 осіб. "Далі вже починається броунівський рух, починають писати один одному доручення з півсторінки, а потім все це топиться у паперовій каруселі. Я думаю, рано чи пізно треба вийти на оптимальну структуру влади", - наголосив він.

Нагадаємо, у цей час до складу уряду, крім Прем'єр-міністра, входять: Перший віце-прем'єр-міністр, 5 віце-прем'єр-міністрів, Міністр Кабінету Міністрів і 20 розділів профільних міністерств.

Уряд Азарова: добірка новин>>>
Володимир Литвин: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини