RU

Литвин запропонував Раді компроміс

21.08.2009, 10:33

Верховна Рада України збирається прийняти дві постанови разом із законами про вибори Президента і про фінансування Євро-2012. Про це сьогодні під час засідання погоджувальної ради заявив Голова ВР Володимир Литвин.

"Очевидно, треба ухвалити компромісне рішення і до розгляду цих законопроектів треба підготувати відповідні дві постанови", - сказав В.Литвин, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

За словами спікера, перша постанова, яку ВР має розглянути при подоланні вето на закон про фінансування Євро-2012, треба передбачити такі пункти: скасувати постанову Кабміну від 22 липня про перелік об'єктів фінансуванні Євро-2012 і чітко визначити, кому доручається контролювати розподіл коштів і звернути увагу на те, щоб об'єкти Євро-2012 і дороги будували переважно українські підприємства.

Що стосується додаткової постанови до Закону про вибори Президента, то "всім зрозуміло, що з цим Законом ми зайшли у глухий кут, тому треба доручити комітету внести відповідні пропозиції щодо унормування низки статей Закону".

Нагадаємо, Верховна Рада вирішила оголосити перерву до 14:00. Причиною цього стала суперечка між БЮТ і Партією регіонів щодо голосування з питань порядку денного.

Володимир Литвин: біографія і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини