RU

Литвин запевняє, що недавні зміни до Конституції ніхто не скасує

04.02.2011, 17:45
Литвин запевняє, що недавні зміни до Конституції ніхто не скасує - Фото
4e5819ceabcc65d79d884a52181a152a.jpg

Литвин запевняє, що недавні зміни до Конституції ніхто не скасує
Голова Верховної Ради Володимир Литвин (на фото)вважає, що останні зміни до Конституції про продовження повноважень парламенту не будуть скасовані. Про це він заявив в інтерв'ю телеканалу "Рада".

"Тим, хто мобілізував сили на вибори, треба здійснити процес демобілізації і зайнятися практичною роботою", - сказав В.Литвин.

Спікер зазначив, що нинішній депутатський корпус парламенту обирався за минулою редакцією Конституції терміном на п'ять років. Оскільки закон зворотної дії не має, то сьогоднішні депутати, на його думку, в будь-якому разі повинні працювати до наступного року.

Водночас В.Литвин пообіцяв, що заява народного депутата від НУНС Володимира Арьєва про фальсифікацію його голосу за зміни до Основного закону буде всебічно розслідуватися. "Якщо це так, то це найбільше неподобство. Але треба дізнатися, скільки у нього карток, у кого вони на руках, чому депутат не перебуває під час засідання у сесійній залі, а здалеку посилає привіти у вигляді інтерв'ю і різного роду заяв? Я не підписував Арьєву відрядження", - сказав В.Литвин.

Нагадаємо, БЮТ збирається у Конституційному Суді оскаржити продовження повноважень парламенту на рік. Раніше В.Арьєв заявив, що його голос за внесення змін до Основного закону був фальсифікований, оскільки він під час цього голосування був відсутній в Україні.

Володимир Литвин: біографія та добірка новин>>>
Конституція України: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини