RU

Литвин закликає українських політиків не шукати допомоги за кордоном

26.11.2008, 11:25

Перебуваючи у Чернівцях, лідер Народної партії Володимир Литвин, звернув особливу увагу на те, що внутрішні проблеми України провокують територіальні претензії з боку інших держав. За його переконанням, необхідно примусити українських політиків повернутися в Україну і припинити шукати підтримку за її межами.

Зокрема, як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Народної партії, В.Литвин сказав: "Непоміченим, на превеликий жаль, залишається той факт, що ослаблення України використовується для розпалювання сепаратистських настроїв всередині країни, а також дедалі відчутнішого територіального посягання на Україну з боку інших держав. Цей факт залишається без відповідної реакції вищого керівництва держави, з боку всієї влади".

За його словами, Україна належить до тих держав світу, до яких певною мірою висуваються територіальні претензії. "Я впевнений, що українська влада повинна продемонструвати свою відповідальність, загальну консолідовану позицію. Ми повинні однозначно для всього світу заявити: Україна веде і буде вести діалог із всіма, і, передусім, з нашими сусідами, з усіх питань, за винятком одного. Для нас проблема територій, проблема цілісності української держави не є предметом будь-якого діалогу. Українська влада повинна зробити все, щоб було чітко визначено українські кордони", - наголосив нардеп.

В.Литвин вважає, що для профілактики зовнішнього посягання, насамперед, українцям необхідно закріпити свою внутрішню єдність. "Для цього треба подолати внутрішній розкол на схід і захід. Необхідно примусити українських політиків повернутися в Україну і припинити шукати підтримку за її межами, а робити все для того, щоб опора була тут, всередині країни. Це головна передумова і головна запорука того, що Україна була, є і буде державою, яку визнає світ, який поважатиме український народ, а, звідси, поважатиме світ", - підсумував В.Литвин.

Досьє на Володимира Литвина >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини