RU

Литвин заборонить нардепам агітувати у дні пленарної роботи Ради

21.09.2009, 11:54

Голова Верховної Ради Володимир Литвин заборонить депутатам займатися передвиборною агітацією бюджетним коштом під час пленарної роботи парламенту. Про такий намір В.Литвин заявив сьогодні на засіданні погоджувальної ради.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, В.Литвин наголосив: "Я прошу сьогодні підготувати розпорядження, і я його підпишу, про те, що під час пленарних засідань можуть бути відсутнім або ті депутати і керівники комітетів, які перебувають на лікарняному, або якщо вони у складі офіційних делегацій. Під час пленарного тижня не будуть їздити депутати... агітувати за інших людей і оформляти при цьому відрядження. Якщо хочуть - нехай їдуть своїм коштом".

В.Литвин уточнив, що особливо це стосується голів комітетів, багато з яких відсутні сьогодні на засіданні погоджувальної ради.

Нагадаємо, за даними Комітету виборців України, більшість кандидатів в останній місяць здійснювали візити в регіони, однак "ті кандидати, які займають державні посади (Володимир Литвин, Юлія Тимошенко, Віктор Ющенко) представляли це як робочі поїздки". А кандидати, що є народними депутатами - Інна Богословська, Віктор Янукович, Арсеній Яценюк - часто відвідували регіони у дні пленарних засідань Верховної Ради.

А за інформацією, оприлюдненою минулого пленарного тижня народним депутатом Миколою Томенком, 11 вересня у залі ВР була відсутня третина депутатів.

Володимир Литвин: біографія і добірка новин>>>
Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>
Вибори Президента України: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини