RU

Литвин: Янукович і Тимошенко мають "стиснути зуби" і зустрітися

26.02.2010, 16:40

Голова Верховної Ради Володимир Литвин вважає, що Президент України Віктор Янукович і Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко повинні "стиснути зуби" і зустрітися. Про це спікер заявив сьогодні в інтерв'ю парламентському телеканалу "Рада".

Зокрема, відповідаючи на питання, чи планує В.Янукович зустрітися з Ю.Тимошенко, спікер сказав: "Це справа Президента... Якби питали моєї думки, я вважав би, що така зустріч має відбутися. Оскільки Юлія Тимошенко - нинішній Прем'єр-міністр, він – новий Президент. Повинна бути взаємна відповідальність. Потрібна розмова. Подобається це чи ні, але треба стиснути зуби і говорити про те, що є сіпльним для країни. А не про те, що є чутливим для політиків і державних діячів", - сказав він.

В.Литвин вважає, що вчорашня картина з кріслами, які були порожніми у Верховній Раді під час інавгурації Президента, не прикрашає українську політику. "Частина порожніх місць депутатів, частина незаповнених місць у ложі уряду. Я поважаю право на політичні оцінки, на політичний вибір, на політичну позицію, але має бути розуміння, що йдеться не про особисте, а про країну... У нас, на превеликий жаль, ця передвиборча агресія, ця мітингова розхлябаність переноситься у повсякденність", - зазначив спікер.

Нагадаємо, Прем'єр Ю.Тимошенко, третій Президент Віктор Ющенко, а також фракція БЮТ у повному складі і частина фракції НУНС вчора проігнорували церемонію інавгурації Президента. Було порожнім і місце віце-спікера Миколи Томенка, обраного за квотою БЮТ.

Володимир Литвин: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини