RU

Литвин: Я не знаю, що таке опозиція

21.08.2011, 21:53
Литвин: Я не знаю, що таке опозиція - Фото
80ee729ead23637961f50c2709f465f8.jpg

Литвин: Я не знаю, що таке опозиція
Голова Верховної Ради України Володимир Литвин закликає українські політичні сили до консолідації. Про це він заявив у неділю на прес-конференції в місті Червоноармійськ (Житомирська область).

Як повідомляє Інтерфакс-Україна, Литвин відмітив: "Я не відкрию великої таємниці, якщо скажу вам, що діалог у нас з Партією регіонів про співпрацю ведеться з 2007 року, з того моменту, коли були дострокові вибори (в парламент, - ред.)".

"Ми перебуваємо в цьому діалозі", - вказав він, додавши при цьому, що фракція Народної партії і в Верховній Раді, і в місцевих радах виконує свою роботу.

"Я говорив і скажу ще раз: я не знаю, що таке опозиція", - заявив голава парламенту.

"Ми в процесі діалогу, в процесі спільної роботи. Буде прийняте те рішення, яке буде співпадати з потребами країни", - відмітив спікер, відповідаючи на питання, чи буде Народна партія вступати в Партію регіонів.

При цьому він підкреслив: "У відносини співпраці з Партією регіонів я вважаю, що сьогодні необхідно консолідувати політично сили в Україні, і виступаю за те, щоб забезпечити конструктивну роботу", - сказав Литвин.

Також спікер підкреслив, що така консолідована робота буде невдячною "в плані прийняття і реалізації непростих рішення, які не додадуть авторитету, але без яких Україна втратить будь-яку перспективу".

"Я вітаю тих, хто сьогодні говорить і бере на себе відповідальність, не шукає, на кого її перекласти, розуміючи, що вони втрачають авторитет. У цьому випадку я кажу про ту ініціативу, яка була задекларирована Сергієм Тігипко, - "сказав він.

Раніше лідер Партії регіонів Микола Азаров і голова партії Сильна Україна Тігипко заявили про злиття своїх політичних сил.

Володимир Літвін: біографія, новини >>>
Партія регіонів: довідка, новини>>>
Народна партія: довідка, новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини