RU

Литвин вважає, що Янукович і Тимошенко борються не за крісло Президента

11.01.2010, 12:10

Голова Верховної Ради Володимир Литвин переконаний, що боротьба між главою уряду Юлією Тимошенко і лідером Партії регіонів Віктором Януковичем – це боротьба за прем'єрське крісло. Про це він сказав, відповідаючи на питання журналістів в Одесі.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі В.Литвина, спікер парламенту заявив, що Ю. Тимошенко і В.Янукович розглядають посаду Президента як доповнення до прем'єрських повноважень. "Все те, що вони пропонують, - продовження нагнітання політичної кризи і політичних конфліктів", - зазначив глава ВР.

На його думку, йде боротьба навіть не за посаду Президента, йде боротьба за абсолютну владу. "Політики не хочуть жити за Конституцією – у цьому найбільша загроза для людей", - наголосив В. Литвин.

Спікер парламенту вважає, що сьогодні відбувається великий процес обдурювання. "Проблема полягає у тому, що не можна нав'язувати людям тезу, що Президент – ця найвища посадова особа, далі – Прем'єр-міністр, Верховна Рада і всі інші інститути влади. Такої вертикалі немає і не буде ніде у світі", - констатував спікер.

Він переконаний, що Президент України повинен бути арбітром нації, гарантом Конституції, він повинен забезпечувати стабільність, спокій, передбачуваність і єдність країни. "Президент повинен бути особистістю, яка буде вирішувати конфлікти, налагоджувати співпрацю усіх гілок влади. Він повинен спиратися на настрої людей і мати їхню довіру та підтримку", - резюмував спікер.

Володимир Литвин: біографія та добірка новин>>>
Вибори Президента України: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини