RU

Литвин вважає, що вихід УНП з коаліції полегшить переформатування парламенту

04.06.2009, 13:25

Голова Верховної Ради Володимир Литвин заявляє, що та фракція, яка вийде з коаліції зніме перешкоду для переформатування парламенту. Про це він заявив сьогодні на брифінгу, коментуючи заяву лідера Української народної партії Юрія Костенка про можливості виходу депутатів від УНП з коаліції у разі реалізації конституційних планів БЮТ і Партії регіонів.

"Та фракція, яка ініціюватиме сьогодні формальні кроки щодо виходу з цієї коаліції, я думаю, що вона програє, більше того, вона зніме всі перешкоди для переформатування ВР України", - сказав В.Литвин, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

В.Литвин відзначив, що у фракції НУНС низка груп діє автономно. "Це давало мені підстави неодноразово звертатися до керівників цієї фракції і говорити їм "ви не сприймаєте інших формувань, водночас, ви не можете мобілізуватися, щоб приймати необхідні рішення". Абсолютно очевидно, що треба ці рішення приймати, хоча б у процесі першого читання, готувати і вносити свої пропозиції на друге читання, а тоді вже можна погоджуватися або не погоджуватися з остаточним варіантом рішення. Якщо просто демонструвати якусь відстороненість, говорити, що нас не влаштовує те, що є, не влаштовує і все інше, то абсолютно очевидно, що треба робити не тільки перший крок, а треба демонструвати здатність зробити наступний крок, тобто продемонструвати свою політичну волю і позицію", - сказав він.

Нагадаємо, вчора УНП оголосила, що терміново відкличе своїх представників з парламентської більшості у разі внесення БЮТ і Партією регіонів законопроекту про зміну Конституції.

Володимир Литвин: біографія і добірка новин>>>

Створення коаліції БЮТ і ПР: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини