RU

Литвин вважає, що він незамінний

09.07.2011, 08:27
Литвин вважає, що він незамінний - Фото
968c9fbefe9a4b4187e63d886f4ee274.jpg

Литвин вважає, що він незамінний
Голова Верховної Ради України Володимир Литвин вважає, що на сьогоднішній день немає людини, яка змогла б змінити його на посаді. Про це він заявив в ефірі телеканалу Інтер.

"Такої людину сьогодні немає", - сказав Литвин, відповідаючи на запитання, чи готовий він дати дорогу молодим, людині, яка здатна його замінити.

"450 депутатів. Давайте, скажіть, хто вміє, може вислухати кожного, запропонувати рішення, який буде прийнятним? Давайте згадаємо: з 2007 по 2008 рік Верховна Рада не працювала. Було таке? Було. Сьогодні вона працює. Мені не подобається, але вона працює", - відзначив спікер.

"Мені взагалі важко працюється. Оскільки я весь час займаюся самоаналізом, що зроблене, що не зроблене, і що можна було б зробити", - також додав він.

"Я поборов у собі настрої катастрофізму й песимізму, тому що я розумію, що країна не може жити винятково негативом. Ми суцільно живемо в негативі. Треба виходити з того, що країна повинна мати перспективу. Тим більше, що 20 років минає від дня проголошення Незалежності України. Це, по суті справи, життя активного покоління й говорити про те, що в нас суцільне лихо, я думаю, отут розуму багато не треба. Треба сказати, що ми зробили, що ми не зробили й що потрібно зробити", - також відзначив спікер.

"Сьогодні той період, коли треба вдихнути надію не взагалі в Україну, не взагалі в суспільство, а в кожну людину. Показати йому може й повинна бути інше життя", - підкреслив він.

Володимир Литвин: біографія та добірка новин>>>
Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини