RU

Литвин вважає, що олюднення Партії регіонів принесе лише користь

29.09.2011, 07:44
Литвин вважає, що олюднення Партії регіонів принесе лише користь - Фото
d5bb7914256eca1b4843d4d4f7caa4d3.jpg

Литвин вважає, що олюднення Партії регіонів принесе лише користь
Лідер Народної партії Володимир Литвин повідомив, що консультації із приводу об'єднання його партії з Партією регіонів тривають. Про це він заявив в ефірі 5 каналу.

"Сам факт того, що такі консультації тривають, він очевидний. А все інше, що було написано – це абсолютно не відповідає дійсності", – заявив Литвин.

Також він відзначив, що Партії регіонів легше вирішити питання про об'єднання із Сильною Україною.

"З іншого боку, я б дивився на цю проблему набагато глибше. Навіть можливо, що підказувачем можуть бути дії Росії, де зроблені кроки, ми це бачили на з'їзді, по розширенню бази партії Єдина Росія", - відзначив Литвин.

Литвин переконаний, що олюднення Партії регіонів за рахунок членів інших політичних сил - це плюс для країни. "Давайте будемо виходити з реалій. Партія регіонів - це реалії в нашому політичному житті, це реалії. Причому на тривалу перспективу. Від цих реалій буде залежати, як будуть розбудовуватися процеси в Україні. Відповідно всі зацікавлені в тому, щоб Партія регіонів більшою мірою відбивала настрої всього українського суспільства", - відзначив він.

"Якщо буде відбуватися онароднення, олюднення Партії регіонів це користь для країни", – переконаний він.

Нагадаємо, газета Комерсант-Україна в своїй статті "Подпал под слияние" написала про те, що переговори про злиття Народної партії і Партії регіонів практично завершені. Нібито на минулому тижні Литвин повідомив головам регіональних організацій Народної партії про те, що ці політичні сили об'єднаються, а сам він стане заступником глави ПР. "22 вересня в Раді пройшли збори всіх регіональних керівників партії. Володимир Михайлович повідомив, що все вже майже вирішено - Народна партія вливається в Партію регіонів, а він стане заступником її голови", - розповів один з обласних керівників партії Литвина.

Володимир Литвин: біографія, новини>>>
Партія регіонів: довідка, новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини