RU

Литвин вважає голосування про недовіру Кабмінові провісником змін до Конституції

11.07.2008, 16:28

Розгляд питання про недовіру урядові із зазделегідь відомим закінченням свідчить про попередні домовленості, результатом яких стане внесення змін до Конституції України восени. У цьому впевнений лідер фракції Блоку Литвина у Верховній Раді Володимир Литвин.

"Оскільки так хотілося розглядати питання про відповідальність уряду, знаючи наперед результат, я думаю, що тут спрацювали відповідні домовленості і я думаю, предметом цих домовленостей стали майбутні зміни до конституції. Побачите восени, що я не помилявся", - сказав В. Литвин, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Також В. Литвин зазначив, що педалювання питання про відповідальність уряду із зазделегідь відомим результатом свідчить про домовленості, "суть яких полягає у помахуванні пальцем третьою людиною, яка незримо була присутня під час розгляду цієї проблеми. Я думаю із трьох ви можете дуже швидко вирахувати".

Нагадаємо, Верховна Рада в останній пленарний день роботи в рамках другої сесії шостого скликання не підтримала питання про недовіру урядові на чолі з Прем'єр-міністром України Юлією Тимошенко.

Досьє на Володимира Литвина >>>

Довідка про Блок Литвина >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини