RU

Литвин впевнений, що не розчиниться в Партії регіонів

30.09.2011, 16:29

Голова Верховної Ради Володимир Литвин вважає, що йому не загрожує нівелювання як політика у випадку вливання Народної партії в Партію регіонів. Про це він заявив журналістам в Житомирській області.

Як повідомляє Інтерфакс-Україна, зокрема, реагуючи на прохання прокоментувати перспективи особистої політичної кар'єри у випадку злиття з Партією регіонів, Литвин сказав: "Я вже не розчинюся. Я думаю, що я самодостатня людина і у мене є своя точка зору, і я завжди можу її аргументувати без істерики і надриву".

Нагадаємо, раніше ЗМІ писали, що переговори про злиття Народної партії та Партії регіонів практично завершені. Нібито на минулому тижні Литвин повідомив головам регіональних організацій Народної партії, що партії об'єднаються, а сам він стане заступником глави ПР. "22 вересня в Раді пройшли збори всіх регіональних керівників партії. Володимир Михайлович повідомив, що все вже майже вирішено - Народна партія вливається в Партію регіонів, а він стане заступником її голови", - розказав один з обласних керівників партії Литвина.

Офіційно в Народній партії факт наради спростували. "Журналісти в своїй публікації спираються на результати наради, якої просто не було в природі. Виходячи з цього можете зрозуміти, для чого це було написано, хто написав і навіщо. Мені просто цікаво, хто замовив цю публікацію", - наголосив народний депутат з фракції Блоку Литвина Олег Зарубінський.

При цьому політик здивувався, як журналісти можуть наводити в своїй статті найдрібніші деталі наради, якої не було.

Володимир Литвин: біографія, новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини