RU

Литвин впевнений, що дострокові вибори можна фінансувати після Указу Президента

08.10.2008, 12:50

Лише після Указу Президента про розпуск парламенту депутати можуть розглядати питання про внесення змін до Держбюджету. Про це сьогодні журналістам сказав лідер Блоку свого імені Володимир Литвин.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, В. Литвин зазначив, що є очевидним той факт, що Указ про розпуск Парламенту буде, коли саме він з'явиться - вже деталі.

Крім того, В. Литвин повідомив, що сьогодні на консультаціях із всіма фракціями було узгоджено, що спочатку має бути підписано Указ Президента, а вже потім розглядатиметься питання про внесення відповідних змін до закону про Державний бюджет у частині виділення коштів на проведення виборів.

"Тому що, якщо це буде зроблено до Указу, то це означатиме, що Верховна Рада продемонструвала свою несамостійність, продемонструвала свою неспроможність і сама по суті ініціювала дострокові вибори", - наголосив В. Литвин.

На питання, чи зможе Верховна Рада приймати рішення після Указу про розпуск парламенту депутат передбачив, що для цього треба буде на декілька днів відкликати Указ і прийняти відповідне рішення.

Нагадаємо, лідер фракції Компартії Петро Симоненко заявляв, що на нараді в Секретаріаті Президента Віктор Ющенко вимагав від лідерів парламентських фракцій змін до Державного бюджету в зв'язку з проведенням виборів.

Досьє на Володимира Литвина >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини