RU

Литвин вказав на прорахунки Тимошенко

23.10.2008, 13:17

Економічна криза стала недостатньо вдалою рекламною передвиборчою кампанією окремих політичних сил і своєрідним виправданням "бездарних дій уряду". Про це заявив лідер Народної партії Володимир Литвин у Хмельницькій області, відповідаючи на питання щодо світової економічної кризи.

"Наша держава не настільки інтегрована у світову економіку і фондові біржі, щоб вже тепер малювати страшну картину краху української економіки. Саме тепер держава має взяти на себе відповідальність і за те, щоб запобігти майбутнім ризикам, і за те, щоб стабілізувати внутрішній фінансовий ринок", - сказав В. Литвин.

Крім того, на переконання політика, заяви про рейдерські атаки на "Промінвестбанк" поки що не дали відповіді на пряме питання "Хто ж винен у його банкрутстві?".

Говорячи про впровадження податку на нерухомість, В. Литвин сказав: "Я категорично проти введення саме цього податку, оскільки він може обернутися проти українського населення, коли великі податки доведеться платити за звичайні квартири і сільські будинки. Важливо ввести прогресивний податок, коли багаті платили б до 70% від своїх прибутків, а бідні і соціально незахищені верстви взагалі мали б звільнятися від податків".

Детальніше про кроки Прем'єра назустріч парламенту читайте у матеріалі "Юлія Тимошенко: радість банкірів, гроза олігархів" >>>

Досьє на Володимира Литвина >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини