RU

Литвин випрошує у колег три хвилини для слова

10.09.2009, 11:35

Голова Верховної Ради Володимир Литвин просить "регіоналів" дати йому можливість проінформувати депутатів про результати погоджувальної ради, не відкриваючи засідання парламенту. Про це він заявив, підводячи підсумки погоджувальної ради.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, В.Литвин відзначив: "Ще одне прохання. Або ми зараз починаємо розглядати всі ці законопроекти. Щось не сподобається - тоді у вас будуть основи для блокування трибуни. Якщо ні - дозвольте, щоб я, не відкриваючи засідання Верховної Ради, проінформував депутатів про те, що ми шукали відповідний компроміс, і про те, які є пропозиції щодо організації нашої подальшої роботи. Я прошу лідера фракції Олександра Сергійовича (Єфремова, - ред.) дати мені таку можливість... Я прошу вас, на п'ять хвилин або на три хвилини, візьміть секундомір, відкрийте двері... Якщо не хочете, щоб працювала Верховна Рада - спокійно скажіть, що працювати ми не будемо".

Нагадаємо, новий день у Верховній Раді почався за старим сценарієм: трибуна парламенту заблокована Партією регіонів.

А вчора неможливим виявилося навіть повноцінне проведення засідання погоджувальної ради. Спікер Володимир Литвин, помітивши відсутність двох найбільших фракцій на раді, в присутності журналістів подзвонив першому віце-спікеру Олександру Лавриновичу. Після розмови він повідомив журналістам, що БЮТ і ПР "зараз домовляються на двох", і їм заважає присутність журналістів.

Володимир Литвин: біографія і добірка новин>>>
Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини